• polski 
  • english 
  • deutsch 
Cezarint.pl
Optyka Wellness Kaletnictwo
   
BM 1800

Rolling massager BM 1800

        Masaż stóp jako rodzaj działań zapobiegawczych lub leczniczych zyskał popularność na całym świecie. Urządzenie do masażu stóp BM1800 wyposażone w 24 rolki jest równie skuteczne, co masaż stóp przeprowadzony przez specjalistę. Jedyną różnicą jest to, że nie musisz umawiać się na wizytę. Wystarczyć włączyć urządzenie do prądu i będzie ono służyć w każdej chwili i miejscu!

           Refleksologia stóp uważana jest za klucz do długowieczności w Chinach, a ostatnio jest również źródłem wielkiego zainteresowania na Zachodzie. Refleksologia stóp jest metodą leczenia za pomocą masowania odpowiednich miejsc na podeszwach stóp. Uważa się, że efekty osiągane poprzez masaż stóp wzmacniają naturalną Siłę Leczniczą ludzkiego ciała. Codzienny 20-30 minutowy masaż stóp łagodzi zmęczenie oraz likwiduje napięcie mięśniowe.Jednakże, niewiele osób może sobie pozwolić na korzystanie z usług wykwalifikowanego masażysty. W takiej sytuacji BM1800 będzie doskonałym rozwiązaniem. To niewielkie urządzenie może być stosowane w biurze, w domu i innych miejscach o każdej porze dnia i nocy!

       Posiada funkcje: Ugniatania i palcowania, dostosowanie prędkości.

Uwagi:

      BM1800 nie powinien być stosowany do leczenia chorób zakaźnych. Przeciwwskazaniem do stosowania tego urządzenia jest również występowanie blizn po oparzeniu wodą lub ogniem, a także wrzody skóry oraz ciąża.

       Urządzenie nie powinno mieć kontaktu z wodą i parą wodną. Z tego powodu nie powinno być przechowywane w łazience.

        Po zakończeniu masażu urządzenie należy wyłączyć i odłączyć od źródła prądu.

       Producent udziela rocznej gwarancji na urządzenie. Producent w tym okresie czasu będzie odpowiedzialny za bezpłatne naprawienie urządzenia.

Dane techniczne:

Waga: około 4 kg
Zasilanie: 220V/ 50H
Czas użytkowania: 60 min
Pobór mocy: 20 W
Kierunek obrotu wałków: zmienny (zgodnie ze wskazówkami zegara i przeciwnie)
Liczba wałków: 24

 
Copyright Cezarint.pl