• polski 
  • english 
  • deutsch 
Cezarint.pl
Optyka Wellness Kaletnictwo
   
Fotele

                                            CHARAKTERYSTYKA FOTELI MASUJĄCYCH

        Nasze fotele do masażu zostały zaprojektowane z uwzględnieniem specyfiki budowy ludzkiego kręgosłupa. Zdrowy kręgosłup jest kluczem do zdrowia i witalności. Regularny masaż zapewnia wiele korzyści, m.in. optymalizuje krążenie, usuwa istniejące blokady w naczyniach krwionośnych i zapobiega powstawaniu nowych, a w związku z tym, sprawia że układ nerwowy i wszystkie organy wewnętrzne zaopatrywane są w niezbędne do prawidłowego funkcjonowania ilości substancji odżywczych oraz są odpowiednio stymulowane i ochraniane.

            Stres, długotrwałe przebywanie w pozycji siedzącej, ciągłe wykonywanie tych samych ruchów itp. Są to przyczyny nie tylko złego samopoczucia, ale również mogą doprowadzić do chronicznego uczucia przemęczenia, napięcia mięśniowego, bezsenności, bólów głowy itd. Kto mógłby stwierdzić, że nie zna tych dolegliwości z własnego doświadczenia? Jednakże, chociaż problemy te są tak powszechne, niewiele osób potrafi sobie z nimi radzić. W wielu przypadkach odpowiedni masaż wystarczyłby na pobudzenie krążenia i pozbycie się tych przykrych dolegliwości.

           Masaż Shiatsu jest to najstarsza znana człowiekowi metoda uzdrawiania. Ten tradycyjny masaż czyni cuda już od 2000 lat. Działanie naszego fotela do masażu opiera się właśnie na tej zasadzie, zgodnie z którą, masażowi poddawane są tylko pewne części ciała. Złożony mechanizm fotela masując poszczególne części ciała różnicując jednocześnie siłę nacisku, a rezultatem takiego masażu jest ogólna poprawa samopoczucia i funkcjonowania organizmu.

        Nie każda osoba potrzebuje takiego samego masażu, a czasami zdarza się że ta sama osoba, w zależności od pory dnia, będzie chciała skorzystać z innego masażu. Z tego powodu niezwykle istotną jest możliwość rezygnacji z automatycznego programu i korzystania z opcji ręcznego ustawiania parametrów masażu. Parametry te, to nie tylko szybkość i intensywność masowania, ale także możliwość wyboru tylko jednej, konkretnej metody masowania.

Fotele wykorzystują następujące metody masowania:

  • Wałkowanie i rozciąganie - zmniejsza nacisk na dyski, przynosi ulgę kręgosłupowi oraz zmniejsza ból.
  • Ugniatanie - Napięcie jest minimalizowane poprzez stymulowanie (ruchy przypominające ucisk palcami) punktów wykorzystywanych w akupresurze. Ugniatanie relaksuje i pobudza mięśnie.
  • Oklepywanie - Napięcie, które jest zwykle powodowane słabym krążeniem krwi, stymulowane jest poprzez odpowiednie ruchy elementów masujących. Pozwala to na znaczącą poprawę krążenia, a także rozluźnianie mięśni.
  • Wibracja - Umożliwia głęboki relaks oraz stymuluje mięśnie. Delikatne wibracje stymulujące plecy, pośladki, uda oraz łydki przepływają przez ciało relaksując je. Pozycja leżąca jest najbardziej ergonomicznym ustawieniem fotela.


Wszystkie fotele są doskonale zaprojektowanymi urządzeniami sterowanymi przez mikrokomputer. Nasze fotele spełniają rygorystyczne wymogi dotyczące poziomu hałasu oraz zużycia prądu.

Uwaga: Optymalny czas masażu wynosi 30 minut, przekroczenie zalecanego czasu masażu może być szkodliwe dla zdrowia.

        FOTELE DO MASAŻU SPEŁNIAJĄ WYMOGI UNII EUROPEJSKIEJ, POSIADAJĄ CERTYFIKAT CE.

 

   W celu bardziej szczegółwego zapoznania się z ofertą Firmy prosimy o Państwa o klinięcie w poniższe odnośniki.

 
Copyright Cezarint.pl